Jazyk:

Společnost POWER products s.r.o. se jako jeden z členů skupiny POWER GROUP specializuje především na dodávky v oblastech dotykových řešení na bázi ELO, 3M, NEC, průmyslových a speciálních monitorů CONRAC a IRTS, vysoce odolných notebooků a tabletů TETRA, kioskových periferií jako jsou klávesnice, tiskárny, čtečky, akceptory…

Pro většinu zmíněných také zajišťujeme servis v našem středisku v Praze – Zbraslavi.

 

POWER kiosk a.s. je přední evropský výrobce kiosků pro všechny typy samoobslužných aplikací, s více než 20-letou tradicí.

Navrhujeme a vyrábíme kompletní sortiment designově moderních terminálů. Naše kiosky, vybavené řadou doplňků a příslušenství, představují cenově přijatelné řešení pro velmi širokou škálu obchodních a informačních aplikací. Díky této unikátní flexibilitě jsme velice úspěšní při navrhování a realizaci individuálních zákaznických řešení.

Naše výrobní kapacita přesahuje hranici 2 tisíce kusů ročně; což v současnosti představuje více než 25 tisíc úspěšně nasazených kiosků ve více než 30 zemích Evropy, Blízkého Východu, Afriky, Severní a Jižní Ameriky.

V roce 2002 jsme získali certifikát systému řízení kvality dle ISO 9001:2008 v oboru Vývoj, Prodej, Výroba a Servis Výpočetní techniky, Elektronických a Elektrických zařízení. Naše společnost je zakládajícím členem Evropské Asociace pro Self-Service a od roku 2006 také člen celosvětové asociace výrobců kiosků Digital Screenmedia Association.

POWER kiosk a.s. (člen skupiny společnosti POWER group) je progresivní společnost, disponující motivovaným teamem více než 40 odborníků, připravených úspěšně vyřešit všechny požadavky našich zákazníků.

 

Kde nás najdete?

Power Kiosk a.s.
Nad Kamínkou 1563
156 00  Praha 5 – Zbraslav
49.9638078N, 14.3855786E

Telefon: +420 272 760 365
E-mail: obchod@power.cz

 

POWER group je mateřskou společností: